Бізнес закликає не зіпсувати Бюро економічної безпеки "старими" кадрами

d0b0fbbca3eeb7529987df9b1cb12e02

Ствoрeння єдинoгo oргaну пo бoрoтьбі із eкoнoмічними злoчинaми, із кeрівництвoм, якe рaнішe нe прaцювaлo в інших правоохоронних та перевіряючих органах, було ключовою вимогою українського бізнесу у процесі багаторічної роботи надо проєктом Бюро економічної безпеки, нагадують в Українській Раді Бізнесу.

Крім того, важливий проєкт змін давно КПК, який би мав визначити виключну підслідність економічних злочинів Контора економічної безпеки, багато місяців обговорюється в Комітеті з питань правоохоронної діяльності.

Автори заяви наголошують: настав важливий пора — створення незалежної, відповідальної і незаангажованої Конкурсної комісії з відбору керівника Тотализатор, яка запустить процес його обрання.

«Зрозуміло, що від кандидатури керівника Аппарат економічної безпеки України залежатиме якість нового органу. Всего-яка людина із вже існуючих корумпованих органів здатна звести нанівець всі багаторічні зусилля зі створення нового незалежного єдиного органу вдоль розслідуванню економічних злочинів. Також актуальне питання термінів: помимо призначеного керівника БЕБУ безлюдный (=малолюдный) можна створити та зареєструвати ареопаг як юридичну особу, неможливо відібрати кращі, маловыгодный «заплямовані», професійні кадри».

Представники бізнесу закликають формувати керівництво Совет економічної безпеки виключно із «нових облич», які маловыгодный працювали раніше у правоохоронних та перевіряючих органах.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.