Для чого використовуються автомобільні ваги

Зважування будматеріалів, піску, цементу та інших товарів, які перевозяться вантажними авто, відбувається за спрощеною схемою. Але для цього потрібно придбати спеціальні промислові ваги.

Як відбувається зважування без розвантаження транспортного засобу

Для чого використовуються автомобільні ваги

Стандартні ваги автомобільні 80 тонн мають довжину платформи від 18-ти до 22-х метрів. Це дозволяє зважувати самоскиди, вантажівки. Зазвичай, щоб визначити точну вагу (помилка може становити до десяти кілограмів) матеріалів, їх потрібно розвантажити та поступово зважувати. Щоб уникнути зайвої роботи, простою машин, достатньо придбати на «Українському заводі ваг» спеціальний агрегат, який дає змогу зважувати навіть автопоїзди та вантажний транспорт з причепом.

Спочатку слід з’ясувати вагу порожнього транспортного засобу, зафіксувати її в документах. А потім можна зважувати будь-які товари, вантажі, матеріали без розвантажування. При цьому ваги можна під’єднати до комп’ютера, щоб спростити облік та оформлення документів.

Модульна конструкція платформи, на яку встановлюється авто, забезпечує рівномірний розподіл ваги. Передбачено бічні обмежувачі, які гарантують безпеку під час зважування. Точність показників забезпечують тензометричні датчики.

Умови доставки та використання обладнання

Передбачена безкоштовна доставка у будь-який регіон. Разом з обладнанням замовник отримує:

  • технічні умови (документи) для будівництва естакади;
  • допомогу у монтажі, безкоштовне налаштування;
  • контрольне підключення та випробовування агрегату;
  • офіційну атестацію за прийнятими стандартами;
  • навчання персоналу, який буде обслуговувати ваги.

Оплатити замовлення можна в декілька етапів. Передбачений обов’язковий перший платіж. Про додаткові умови можна дізнатися в телефонному режимі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.