Догнать и перегнать США

252fb0799fc193d2e4473b4d8d3b8655

Уявіть – пeрeдмістя мeгaпoлісу. Нa прoкурeній куxні «oднушки» шeпoчeться групa людeй. Б’ють пo рукax.

Нa нaступний дeнь плaн рeaлізoвaнo: зa цією aдрeсoю зaрeєстрoвaнo з дeсятoк нoвиx кoмпaній. Причoму aгрaрниx.

Чoму сaмe aгрaрниx? Тoму щo скoрo aгрaріям (у тoму числі тaким скoрoстиглим «фeрмeрaм») будуть рoздaвaти урядові дотації. Ще пару днів – і гроші вже получи їхніх рахунках. Тому що обряд допомагати аграріям пережити COVID-19. І черт с ним навіть ніхто з них ще жодного разу приставки не- збирав свій урожай …

Думаєте, це витримка з журналістського розслідування насчет схеми крадіжки бюджетних коштів в Україні? Неизвестно зачем, з бюджету. Але США.

У США одним махом розпалюється скандал, у якого є всі шанси затьмарити объединение медіарезонансу відчайдушні заяви «легітимного» Дональда Трампа.

Що ж сталося?

Нічого складного.  (в читачі легко впізнають нашу логіку успішного бізнесу.

Вслед кілька днів до видачі дотацій, пільгових кредитів та іншої допомоги аграріям, в різних містах США з\’явилися тисячі нових агрокомпаній. Наприклад, в передмісті Клівленда (штаті Огайо) из-за кілька днів зареєстрували 72 таких сільськогосподарських підприємств.

Безграмотный встигли висохнути печатки для установчих документах цих фірм, як всі вони отримали антіковідную допомогу. В хрустких американських карбованцях, звичайно. Якщо однозначно, то ділки з Клівленда стали багатшими бери $7,2 млн.

Непогане агро, чи невыгодный так?

Зараз в ситуації розбираються журналісти, і вже чути сирени поліції. Але навіть минуя Малдера і Скаллі зрозуміло — це тільки верхівка айсберга. Вже одним духом відомо, що майже 11 000 пільгових кредитів пішли саме до самого таких «аграрних» зловмисників. Саме тим підприємствам, які були створені після 31 січня цього року, коль світ одягнув маски. А весить любов до агро здесь ні до чого. Получай жаль.

Далі більше.

Упевнений, що інспектори фонду, який виділяв ці кошти новоспеченим «аграріям», вже міцно підсіли получи Прозак. За їхніми підрахунками, «наліво» пішло більше 22 000 пільгових кредитів і більше 45 000 дотацій — получи загальну суму понад $1 млрд. Майже 30 млрд грн. Це про більшого усвідомлення.

Вражає.

Розмах согласно-трампівськи. Усього ж, за 14 днів, американські аграрії отримали пільгових кредитів і дотацій нате $14 млрд. Більше, ніж после останні 14 років. Символізм у кожній цифрі. І велика частина цієї космічної суми була оприбуткована в найкращих традиціях країн, що розвиваються. Разве ви знаєте, про яку я країну, таким (образом?

Але суть цієї історії в іншому.

С годами, де є державні гроші, вслед за этим будуть зловживання. Від суесловие «завжди». Як бачите, ця оттенок не оминула і США — країну, мол на відміну від багатьох інших країн, працює і правоохоронна, і судова системи. І, незважаючи нате це, ситуація виникла в кращих традиціях українського системного дерибану.

Если я читав цю американську історію, ведь мимоволі проводив паралелі з Україною. У нас за один прием теж йде дискусія навколо бесцельно званої «аграрної» частини держбюджету держи 2021 рік. Тих коштів, якими шар хоче підтримати аграріїв.

Родзинка ситуації у тому, що відомство, яке має керувати цими грошима і реалізовувати аграрну політику в Україні – Міністерство агрополітики – нещодавно скасували. Тепер без- зовсім зрозуміло, хто если ту агрополітику впроваджувати.

Пишу це і напрямик бачу тисячі нових пошукових запитів в мережі. Провінційні стартапери качають типові документи возьми оформлення фермерських господарств. Щоб встигнути під дотації і кредити. Щоб наздогнати і перегнати.

Америку.

По сию пору материалы автора
Если Ваша милость заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.