Foodex24. Як Владислав Савченко запустив успішний бізнес за 14 днів

Я пoдивився нa цю прoблeму з тoчки зoру бізнeсу і ствoрив стaртaп. Нa тoй мoмeнт в Укрaїні нe булo oнлaйн-супeрмaркeту пoвнoгo циклу. 

Нa пoчaткoвoму eтaпі у нaс булo лишe 950 тoвaрів, тeпeр — пoнaд 10 тисяч. 

Прo рoбoту з віддаленою командою

Зі свого підприємницького досвіду можу впевнено сказати, що комунікація з командою, яка працює віддалено, та пуск нових проєктів у таких умовах виявилися набагато складнішими, ніж якби ми всі були в одному офісі. Надо Foodex24 працювали учасники команди з Києва, Харкова, Дніпра та Запоріжжя. 

Якщо у вы є можливість зібрати команду офлайн, зробіть це. Таким (образом набагато легше комунікувати, передавати енергію та йти раньше однієї мети.

Дехто й досі працює дистанційно, але є такі, кому необхідно бути получай місці: пакувальники, комерційний відділ, керівник логістики тощо.

Пошук постачальників

Знайти постачальників продуктів під время локдауну було нелегко. Деякі прямо-таки не брали слухавку. Питаємо: “Чому безвыгодный можемо до вас додзвонитися?”, а у відповідь чуємо: “Яко робочий телефон в офісі, а ми сидимо вдома”. Компанії подають недостатньо інформації получи и распишись сайті, не виходять возьми зв’язок — насчет все це я розповідав у своєму влозі, присвяченому запуску Foodex24. Коль ми вийшли у медіаполе і почали розповідати насчет наш проєкт, постачальники почали самі нам писати. 

Коль бізнес лише запускається, з ним волноваться працювати партнери: а раптом ви мало-: неграмотный оплатите? Довіра до бізнесу з’являється з иным часом та з огляду на ваші результати.

Насчет стартовий капітал

На початковому етапі ми витратили майже 300 тисяч доларів. Получи и распишись сьогодні в Україну інвестували приблизно 2 мільйони доларів та ще пів мільйона у Польщу. Стартовий капітал пішов получи маркетинг, склад, купівлю необхідного обладнання. Найбільша частина витрат сьогодні — це исследование, який обходиться нам вплоть до 100 тисяч доларів щомісяця.

Масштабування

Ледовая дружина Foodex24 працює над розширенням географії. Окрім Києва завоз функціонує у Вінниці, тривають переговори щодо франшизи зі Львовом та Дніпром. Улітку 2021-го сервіс з’явився у Польщі. 

Якщо ви плануєте виходити получай нові ринки, шукайте локального партнера, якому знайомі особливості ведення бізнесу саме в тій країні. 

Більше для особливості запуску та масштабування Foodex24, різницю щодо ведення бізнесу в Україні та Польщі та як Слава Савченко планує будувати “компанію-єдинорога” у найближчі двойка роки, дивіться в інтерв’ю возьми YouTube-каналі дело. 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.