Ремонт та профілактика ліфтів

У сучасних багатоповерхових спорудах складно обійтися без ліфта. Коли ліфтове господарство обслуговують професіонали, то можна розраховувати на якісну роботу кабіни та механізмів.

Ремонт та профілактика ліфтів

Де використовують ліфти

Зазвичай обслуговування ліфтів Київ замовляють служби житлово-комунального господарства. Але підйомні механізми використовують і в інших спорудах:

  • підземні та наземні паркінги, автосалони (тут встановлюють ліфти-підйомники для автівок та мотоциклів);
  • харчова промисловість та сфера послуг (кухонні ліфти встановлюють у великих готелях, кафе);
  • медична галузь (підйомники перевозять не лише хворих, що не можуть самостійно пересуватися, а й медичне обладнання).

Ремонт та профілактика ліфтів

Аварійна служба для ремонту ліфтів

Використання ліфту, який потребує ремонту, небезпечно для життя людини. В деяких випадках аварійні ситуації трапляються під час перевезення пасажирів. В таких складних умовах першочергове завдання бригади ремонтників – це розблокувати ліфт та вивести людей у безпечне місце. Лише потім проводиться повна діагностика та ремонт механізмів.

Щоб запобігти травматизму, у ліфтах передбачено спеціальний пристрій для гальмування. Його перед запуском кабіни обов’язково перевіряють.

Послуги з обслуговування ліфтів та ескалаторів

Компанія «Євроліфтсервіс» пропонує профілактичне обслуговування, ремонт ліфтів та інших підйомних механізмів. Спеціалісти впевнені, що своєчасне та якісне обслуговування, кваліфікований ремонт значно збільшують термін експлуатації ліфтових механізмів. У компанії працюють фахівці та механіки, які мають багаторічний досвід, постійно підвищують кваліфікацію.

Обслуговування ліфтів – це запорука стабільної роботи, безпеки для мешканців будинку. Своєчасна заміна зношених запчастин гарантує, що підйомний механізм буде працювати на всі 100%.

Переваги співробітництва із «Євпроліфтсервіс»

Постійні клієнти компанії відзначають професіоналізм аварійних бригад та додаткові плюси роботи спеціалістів.

  • Пунктуальність та дотримання встановлених термінів ремонтних робіт.
  • Швидке реагування на аварійну ситуацію. Завжди на лінії працює дві мобільні бригади, які в короткий термін прибувають за вказаною адресою.
  • Великий асортимент запасних частин завжди в наявності. За цим стежать менеджери, які своєчасно замовляють потрібні деталі.
  • Наявність власної ремонтної бази та складів, що дозволяє виконувати роботи майже цілодобово.
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.