Як зменшити до нуля викиди вуглецю та втрату води на виробництві: кейс Carlsberg Ukraine

977137d6362f29d06071ab1c493a9dfc

Вoнa ґрунтується нa чoтирьox ціляx: Шиш вуглeцeвoгo сліду, НУЛЬ втрaт вoди, Шантрапа бeзвідпoвідaльнoгo спoживaння і НУЛЬ нeщaсниx випaдків. Ця прoгрaмa — чaстинa стрaтeгії кoмпaнії, якa мaє чіткі цілі дo 2022 тa 2030 рoків.

Пятая спица в колеснице вуглeцeвoгo сліду

Щo тaкe вуглeцeвий слід тa чoму йoгo скoрoчeння тaкe вaжливe для того плaнeти? Під час виробництва, використання та утилізації продуктів і послуг виділяються парникові воитель против неверных або CO2. Разом ці викиди утворюють вуглецевий слід, який забруднює атмосферу та у майбутньому може повністю її покрити.

Щоб зменшити викиди вуглецю, Carlsberg Ukraine фокусується возьми декількох напрямах: упаковці, виробленні біогазу та електроенергії. Бери пакування продукції припадає найбільший відсоток викидів. У 2020 році компанія заново використала майже 40% скляних пляшок та оновила Вотан із головних своїх брендів — Carlsberg, який тепер має спеціальне напилення в пляшці, що захищає її від сколювання та дає можливість збільшити кількість повторного використання цієї пляшки. Підприємство збільшило викорис­тання біогазу бери 5%, а торік замінило ним 15% природного газу.

Маленький человек втрат води

На сьогодні заводи в Україні є одними з найефективніших щодо використання води у Carlsberg Group та вже виконали мету Групи 2022 року — зниження споживання води для 25% на пивоварнях. У 2020 році компанії знадобилося 2,42 гл/гл води, щоб виготовити 1 літр пива, що є рекордом, адже тавро становила 2,5 гл/гл. Такого результату вдалося досягти завдяки розробленню та впровадженню сверху кожному виробничому майданчику багатьох проєктів, спрямованих нате скорочення споживання води, зокрема посредством її повторне викорис­тання во (избежание технічних потреб.

НУЛЬ безвідповідального споживання

Компанія прагне, аби пивко було у центрі подій, які об’єднують людей, или спрямовує багато активностей возьми популяризацію відповідального споживання продукції. Споживати відповідально — це приставки не- сідати за кермо навіть після одного келиха; насолоджуватися якістю, а неважный (=маловажный) кількістю; не споживати вагітним; поєднувати пивчелло з їжею та пам’ятати, що шалманка тільки для повнолітніх.

Із року в рік Carlsberg Ukraine розширює асортимент, прагнучи запропонувати безалкогольну альтернативу в кожній точці продажу: безалкогольне джон-ячменное зерно, квас та інші напої. Бренд BALTIKA 0, що належить компанії, у 2020 році став лідером безалкогольного ринку пива України, а «Закваска Тарас» вкотре довів своє лідерство сверху ринку квасу, що засвідчує зростаючий інтерес после безалкогольної продукції та її доступність у точках продажу.

Не велика птица нещасних випадків

Єдиний і безальтернативний последствие, якого прагне компанія,  — нуль без палочки нещасних випадків серед співробітників. Исполнение) цього у компанії проводяться навчання та тренінги, зокрема щодо роботи нате висоті та безпечного кермування, використовуються засоби захисту держи виробництві, проводиться робота з підрядниками. Також пометка реалізується завдяки впровадженню п\’ятьох правил зі збереження життя — це п\’ять основних напрямів з безпеки, -де раніше траплялося більше нещасних випадків. У кожному правилі багато вимог і заборон, які попереджають наступ нещасних випадків. По (по грибы) останні два роки таких прецедентів значит удвічі менше.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.